Ігри Щенячий патруль

Хочете стати членом відважної команди «Щенячий патруль», готової в будь-який час прийти на допомогу, тим, хто цієї допомоги потребує? Тільки не дивуйтеся, команда ця не зовсім звичайна, і зовсім не проста. Вона складається з шести маленьких відважних цуценят!

Для цих відважних шести собачок немає незначних справ. Вони з однаковим завзяттям поспішають рятувати застряг на дереві кошеня і заблукав у лісі грибника. Вони обов'язково приберуть з дороги важезну колоду, щоб воно не преграждало шлях проїжджаючим автомобілям.

Ігри «Щенячий патруль» створено за мотивами однойменного мультика, вони мають позитивні добрі сюжети, які сподобаються всім дітям без винятку – і дівчаткам і хлопчикам.

Ви можете стати водієм гоночного боліда і носитися з вітерцем, виконуючи завдання на різних рівнях. А можете повправлятися у відгадуванні загадок. Вам доведеться збирати врожай, очищати грядки від шкідників, ловити злочинців, гасити пожежі і будувати будинки. А ще на вас чекають загадки, в яких ви зможете блиснути пізнаннями в галузі фізики і математики. Вам належить розрахувати траєкторію польоту різних предметів, щоб вони потрапляли точно в ціль. Ви поповните свої знання англійської мови, адже в деяких іграх герої будуть говорити з вами англійською мовою. І ще багато цікавих і добрих справ ви зможете здійснити, граючи в ігри Щенячий патруль з кумедними собачками. Приєднуйтесь швидше, вас чекає приємна компанія, красива графіка і зачаровує музика.

.
на початок