Ігри Шоу Дельфінів

Розумні дельфіни великими зграями борознять моря й океани. Дружні родини цих грайливих тварин граються в солоних хвилях. Високі стрибки і перевороти, велика швидкість – все, здається, дається дельфінів легко і просто. Однак усім цим «трюкам» маленькі дельфінчики з гри Шоу Дельфінів починають вчитися з дитинства. Дитячі догонялки, боязкі і невисокі спочатку стрибки, повторення кожного маневру дорослих призводять до того, що, виростаючи, кожен дельфін володіє самими різними прийомами, які необхідні в спільне полювання на рибу і в наданні допомоги друзям, які потрапили в біду.

Люди помітили здібності дельфінів повторювати один за одним різні акробатичні номери. І вже давно існують спеціальні дельфінарії, в яких найталановитіші представники різних видів дельфінів виступають перед глядачами. Неймовірні шоу з їх участю нікого не залишають байдужими. Радість, яку приносять ці уявлення дорослим і малюкам, запам'ятовується на довгі роки.

Якщо вам поки не вдалося побувати на одному з таких видовищ, але ви дуже хочете ближче познайомитися з талановитими «акторами», пропонуємо вам пограти в різноманітні ігри Шоу дельфінів, в яких неповторне виступ може початися у будь-яку секунду. Вибирайте гру і стаєте тренером незвичайних учнів. Ваші команди дельфіни буду виконувати дуже точно. Тому постарайтеся як можна краще розрахувати траєкторію стрибків. Треба потрапити в обручі, що висять високо над водою. Великі різнокольорові м'ячі повинні бути відправлені в саму середину воріт. Монетки та інші предмети, що лежать на дні басейну, треба підняти і передати тренеру.

У разі правильного та швидкого виконання всіх завдань, що ваш підопічний отримає приз – смачну свіжу рибку. Додаткові окуляри та призи можна обмінювати на красиві костюми для виступу або на додаткове обладнання для басейну.

.
на початок