Ігри Шрек

Самий незвичайний мешканець чарівної країни – зелений величезний Шрек, який став улюбленцем всіх маленьких і дорослих глядачів. Цікаві історії про нього, принцесі Фіоні і їх численних друзів і недругів доставляють багато радісних хвилин любителям казок і пригод в іграх Шрек. Про Шрека, можливо, ніхто в королівстві так ніколи б і не дізнався, і жив він у своєму не дуже привабливому болоті в тиші і самоті, якщо б не одна обставина. Непорозуміння з раптовою появою на його території маленьких казкових персонажів вимагало негайного роз'яснення. І Шрек опинився в королівських покоях, де зустрів свою суджену.

Численні випробування, що випали на частку Шрека, в яких йому допомагали постійно базікає на різні теми Осел і неповторний герой ігор Кіт у чоботях, були досить непрості. І у всіх них разом зі своїм улюбленим персонажем тепер будь-який бажаючий легко зможе взяти участь. Варто лише вирішити, з якою гри зі Шреком почати подорож у казкову країну.

Ви зможете допомогти Шреку дістатися до зачарованого замку, знайшовши саму коротку і безпечну стежку, і врятувати прекрасну принцесу від дракона. Казковий велетень і його приятелі придумали для вас безліч веселих забав, незвичайних змагань, цікавих завдань на уважність і логіку. Проявіть себе з найкращої сторони, допоможіть персонажів мультфільму правильно відповісти на всі питання, знайти втрачене, зібрати необхідне для ремонту хатини або просто запропонуйте їм нові красиві костюми, в яких і Фіона, і Кіт, і Осел, та й сам Шрек будуть просто чарівні. Подолайте всі перешкоди, які підлаштували противники веселій компанії, і станьте справжнім другом нестрашному людожерів і його прекрасної нареченої.

.
на початок