Ігри Сімпсони

Популярності сім'ї Сімпсонів можуть позаздрити багато кіногерої і мультперсонажи. Звичайна американська сім'я з маленького містечка Спрінгфілда знаменита на весь світ. Саме вони гостро реагують на всі події, що відбуваються не тільки в Америці, але і у всьому світі. Сатиричний мультфільм піднімає злободенні проблеми, вирішувати які намальовані герої мультика і ігор Сімпсони намагаються в міру своїх сил якомога успішніше.

Здається, звичайна сім'я: тато Гомер, мати Мардж та їх дітки – Барт, Ліза і малятко Меггі. Кожен зайнятий своїми справами. Глава сімейства любить випити на дозвіллі трішечки пива і закусити свіжим пончиком. Мама постійно зайнята дітьми і домашнім господарством. Старші діти ходять в школу і вирішують свої дитячі проблеми, малятко Меггі – просто повзає і смокче соску. Однак не все так мирно і спокійно. Кожен день приносить надзвичайні події, пригоди, безглузді ситуації, з яких необхідно якось вибиратися.

і Пропонуємо вам взяти участь у вирішенні буденних проблем незвичайної сім'ї в іграх про Сімпсонів. Пригоди Гомера, готового все віддати за баночку пива або пончик, часом приводять його туди, звідки не так-то просто знайти вихід. Без вашої допомоги йому буде непросто впоратися з виникаючими проблемами Любов молодшого Сімпсона – Барта – до швидкості і пустощів дозволять вам промчати через все містечко на скейті, сноуборді або навіть на викраденому вантажівці.

Жіноча половина сім'ї запросить вас скоротати вечір за більш тихими розвагами. Пазли, розмальовки, пошуки однакових картинок, одягалки, пасьянси ігри – все це дуже подобається дівчатам. Ви зможете допомогти улюбленим персонажам змінитися, підбираючи для них нові наряди і гарні прикраси. Всі ігри разом з сім'єю Сімпсонів цікаві і допоможуть відмінно провести вільний час.

.
на початок