Ігри Скажена баба

Вам належить зробити добру справу: допомогти літній людині. Думаєте – це нудно і нецікаво? Ваша думка зміниться відразу ж, як тільки ви дізнаєтеся з ким, вам доведеться мати справу. А допомагати вам належить злегка вижила з розуму старенькій шаленій бабці необхідно втекти з психлікарні. Вся справа в тому, що її помістили в психіатричну лікарню. Але ж це неймовірно нудно для такої креативної злий старушенції – лікуватися. Та ще й лікуватися примусово. Ось і доводиться сердитою і злий бабусі вигадувати всякі капості. Всупереч здоровому глузду, на зло всім лікарям, допоможіть божевільною бабусі втілити в життя різноманітні плани втечі.

Гостра необхідність зробити втечу з психіатричної лікарні стала сенсом життя бідної старенької. Для неї не є перешкодою ні високі стіни з колючим дротом, ні лікарі і санітари, всюди стежать за нею. Хвора уява робить її безстрашної. Для неї не існує перешкод і за нею практично неможливо наздогнати.

Ця бабуся здатна створити таке, що не прийде в голову навіть найзапеклішому хулігану. Вона сміливо перестрибує через легкові машини і прослизає між коліс величезних рефрижераторів.

Нещасні перехожі, які опинилися на її шляху, ризикують бути збитих з ніг, та ще до того ж і пограбованими, адже шаленій бабці дуже потрібні гроші. З їх допомогою вона зможе придбати собі одяг і таким чином замаскуватися, щоб переслідують її санітарам було важко її дізнатися. Очікувати від старенької можна чого завгодно, навіть удару важкою сумкою по голові, а то й цілої автобусною зупинкою!

Хоч бабуся й злобна, вам все одно сподобається допомагати їй в її витівки. Адже що може бути на світі цікавіше, як не безкарне відкрите хуліганство, за яке, до того ж, вам не буде ніякого покарання!

.
на початок