Ігри Слагтерра

адже Ви вже дивилися мультсеріал «Слагтерра»? А тепер у вас є ще і можливість пограти в ігри Слагтерра з героями цього захоплюючого мультика. Сюжет ігор побудований на події, що відбуваються в мультфільмі. Це одночасно бойовик і трішечки комедія. Герої живуть у фантастичному підземному світі – Слагтерра, який укритий від стороннього погляду і розташовується десь дуже близько до центру нашої планети, майже біля самого її ядра. Тільки обраним дозволяється заглянути в цей загадковий світ, і відтепер цими обраними можете стати і ви.

Елай Шейн – головний герой всіх захоплюючих пригод. Він продовжив справу свого батька – відважного воїна, який боровся за справедливість та одного зниклого без вісті після битви з доктором Блеком. Насправді батько Елая не був корінним жителем підземного царства, але його відданість народу була настільки велика, що ніхто навіть не здогадувався про його походження. Тепер, коли батько пропав, захисником Слагтерра належить стати його синові. Але для початку потрібно знайти дорогу в цей таємничий світ.

Елай не самотній у своїх пригодах. Поруч з ним його мила подружка, рожевий кріт Пронто, маленькі чарівні слуги і синій брутальний троль. Вам належить разом з Элаем Шийному і його компанією брати участь в гонках і дуелях. Причому, для битв, доведеться освоїти абсолютно новий вид зброї – слимаків! Але не впадайте у відчай, це не звичайні слимаки – вони володіють унікальними можливостями, головне зуміти ними правильно скористатися. За допомогою цих слимаків – слагов - можна заморожувати, підривати і робити ще багато різних речей. Мешканці підземного царства цінують це зброя і постійно поповнюють запаси його, щоб у разі потреби скористатися ним. Приєднуйтесь до гри, стати захисником мешканців Слагтерра. Участь у битвах і боях допоможе вам розвинути влучність, вправність та швидкість реакції, сміливість і кмітливість. Не підведіть друзів, вони чекають вашої допомоги.

.
на початок