Ігри Слендермен

Ігри «Слендермен» настільки різноманітні, що будь-хто зможе знайти гру собі по душі. Серед них є як милі нешкідливі пригоди, так і гри, від сюжету яких холоне кров у жилах, і доводиться прислухатися до всіх шорохам, що походить невідомо звідки.

Ніч, і тільки слабенький промінь маленького ліхтарика висвітлює простір навколо вас. Стискайте міцніше його в тремтячій руці, іншого джерела світла тут не існує. Час працює не на вас, заряд у ліхтарика на кінець, і ви ризикуєте скоро опинитися в непроглядній темряві. А навколо - страшний темний таємничий ліс, і холод закрадається під одяг, і, здається, аж до кісток. До того ж звуки... Звуки, що видаються таємничими страшними істотами, що ховаються в густій хащі лісу. Ви відчуваєте на собі злий, колючий погляд, стежить за кожним вашим рухом. Ялинові лапи замикаються на вашому шляху і не залишають жодного шансу знайти дорогу далі. Ще трохи, і сталеві кігті жаху уп'ються в ваше тіло і стануть катувати його в немислимих тортури. Вам не допоможе нічого, навіть якщо ви впадете на землю і щосили будете намагатися утиснутися в неї, щоб не чути жахливого скреготу зубів кровожерливого створіння.

- Ви ще тут? Ще не злякалися? Тоді, можливо, у вас є шанс вижити в таких умовах. А втім, іншого виходу у вас все одно немає. Адже ви поняття не маєте, як ви тут опинилися, і, тим більше, не знаєте, як звідси вийти.

Просто ви потрапили у світ Слендермена – неймовірно тонкого істоти з довгими руками, лісового істоти, у якого єдина мета – вбити вас! Пройдіть гри до кінця, і доведіть, що ви ще на щось здатні в цьому світі.

.
на початок