Ігри Смурфики

Ви хочете знати, хто ці сині чоловічки? У вас є можливість не тільки дізнатися, але і пограти з цими кумедними істотами. Якщо ви ще не бачили мультфільм про Смурфіки – це не біда. Ви познайомитеся з ними, граючи в різноманітні ігри з Смурфиками. Живуть ці дивовижні істоти в лісі, у своїй власній селі під назву Смурфидол. У кожного Смурфика є свій власний будинок. Щоправда вдома у них не зовсім звичайні, а скоріше схожі на гриби, але це зовсім не заважає синім чоловічкам дружити і весело проводити час.

У кожного з наших героїв свій особливий характер, але спільне в них те, що вони дуже міцно дружать між собою і завжди готові захистити один одного або виручити у важкій ситуації. А всі неприємності у мешканців Смурфидола виникають з однієї-єдиної причини і причина ця – злий і заздрісний Гаргамель. Лиходієві, у що б то не стало, хочеться спіймати всіх Смурфіки або заподіяти їм якомога більше неприємностей. Ось вам і належить, якщо ви симпатизуєте цим милим створінням, допомагати їм.

А нудьгувати з цими хлопцями вам не доведеться, тому що придумано величезну кількість ігор про Смурфіки самих різних жанрів. Вам належить доглядати за малюками, лікувати зуби, шукати відмінності на картинках, прикрашати, кататися на велосипеді, брати участь в гонках, грати в боулінг, стріляти і навіть робити торти! А ще вам доведеться збирати ягоди, варити з Татом Смурфом чарівне зілля, ходити на рибалку і збирати пазли. І ще багато-багато різноманітних занять придумали для вас веселі чоловічки. А все заради того, щоб ви не нудьгували і проводили час весело та з користю! Смурфики навчать вас дружити, адже, якщо є надійні друзі – не страшний ніякий ворог, навіть жахливий Гаргамель!

.
на початок