Ігри Собака точка ком

Різні бувають собаки. Ось, наприклад Стен, герой серіалу і ігор «Собака крапка ком», вміє говорити зовсім, як людина. Йому підвладні такі мудровані поняття, як Інтернет, скайп або блог. Він не бачить нічого особливого в тому, щоб ділитися зі своїми віртуальними друзями мудрими думками, які виникають у його голові після спілкування з людьми. Його господарі – зведені брат і сестра Тайлер і Евері – обожнюють свого вихованця і готові заради того, щоб приховати від дорослих його дивовижні здібності, піти на все. Різні комічні ситуації, які іноді виникають, зазвичай закінчуються до загального задоволення: хлопці і пес зберігають свою таємницю, а батьки і сусіди навіть не здогадуються, яке диво існує зовсім поруч з ними.

Допомогти Стену і його друзям вирішити деякі труднощі пропонується в іграх Собака точка ком, створених за мотивами серіалу. Ті завдання, що стоятимуть перед вами, не будуть надто складними. Але кожна з них потребує уважності, швидкості реакції, гарної пам'яті або кмітливості. Тільки так ви зможете разом зі Стэном минути всі пастки, зібрати всі кісточки, знайти всі ключики, сховатися від батьків хлопців або від шкідливих котів. І ще треба буде встигнути все описати в собачому блозі, інакше ніхто не повірить, що всі перешкоди були пройдені без втрат.

Допомога милому псу може знадобитися, якщо йому буде потрібно звернутися до лікаря. Залечите його рани, перевірте зуби, вилікуєте очі, втомлені від роботи за комп'ютером в спеціальних віртуальних лікарнях. А після одужання знову можна вирушати разом зі Стэном, прихопивши, звичайно ж, Евері і Тайлера, назустріч новим пригодам і нових ігор.

.
на початок