Ігри Софія Прекрасна

Всі маленькі дівчатка люблять казки і часто представляють себе їх героїнями. Мрії про життя у прекрасному замку, веселих балах, красивих сукнях так приємні. Іноді такі мрії можуть збутися! Якось так сталося із звичайною сільською дівчинкою Софією – героїнею мльтфильма та ігор Софія Прекрасна. Вона стала справжньою принцесою, коли її мама Міранда вийшла заміж за короля Роланда. Все збулося: величезний замок, безліч слуг, прекрасні вбрання, смачна їжа і веселі розваги. Однак дівчинка навіть не підозрювала, що і в житті принцес існує безліч труднощів.

Як правильно ходити, як правильно користуватися столовими приладами, як правильно вести розмови з гостями на прийомах, як правильно носити королівські одягу? Ось скільки питань! І як же багато чого ще треба навчитися, перш ніж тебе всі будуть вважати справжньою принцесою. Зведені брат і сестра Софії з самого дитинства росли в замку і знають всі тонкощі етикету. Принц Джеймс і принцеса Ембер роблять все легко, не замислюючись. А нашій маленькій дівчинці Софії треба багато попрацювати, щоб все у неї виходило так само відмінно.

і ви Хочете придбати знання, необхідні для принцес? Приєднуйтесь до занять Софії в незвичайною Академії, вибравши одну з пропонованих нами ігор Софія Прекрасна. Впевнені, що ви разом з новою милою подружкою швидко освоїте складну науку бути ввічливою, тактовною, уважною, акуратною принцесою. Персонажі відомого мультфільму про Прекрасної Софії – кролик Конюшина, Попелюшка – неодмінно допоможуть і вам, і юної героїні робити все правильно. Юна принцеса навчитися смачно готувати, прикрашати палац до свята, зустрічати гостей, доглядати за немовлятами і навіть робити прибирання.

Красиві прості ігри сподобаються маленьким дівчаткам, і тим, хто вже підріс, але продовжує любити казки вірить в чудеса.

.
на початок