Ігри стратегії

Простір, відкрите всім вітрам, населене лише нечисленними тваринами, – саме підходяще місце, щоб почати будувати свою імперію. Місце, багата лісами, які годяться для будівництва будівель, копальнями, у яких можна видобувати золото на покупки, здається, так і чекає своєї «зоряної години. Всім любителям ігор стратегій знайоме таке початок. Тим, хто любить і вміє планувати розвиток свого світу, абсолютно несхожий на світ, створений іншими гравцями, припадуть до душі ігри, пропоновані нашим сайтом.

Всі знають, що мало свій світ створити і розвинути. Наді ще його і захистити. Перші «скромні» споруди поступово починають давати прибуток. З найближчих рудників надходять кошти, які обмінюються на щось корисне: покращення вигляду будинків, нові будівлі, заводи, що виробляють озброєння і бойові машини, казарми, в яких навчаються майбутні захисники, – все це треба побудувати за певний термін, щоб запастися в достатній кількості зброєю належного виду та типу.

У різних іграх стратегіях можуть бути різні набори необхідного мінімуму того, без чого ваш світ просто може незабаром перестати існувати, тому що не зможе захищатися від підступних набігів ворогів. А вороги, як правило, не дрімають! Вони, як показує практика, завжди поруч. І вони теж будують міста, навчають солдатів, розробляють нові види озброєння. І все це для того, щоб, зібравши армію, раптово наблизитися до межі вашого світу і спробувати захопити територію, зруйнувати або перебудувати ваші заводи і почати виробляти на них вже свою зброю. Не можна цього допускати! І будь-який грамотний стратег так розробить загальний план розвитку, який врахує всі нюанси, не допустить виникнення жодної випадковості, щоб у результаті опинитися хоча б на один крок попереду противника. Тільки в цьому випадку можлива перемога.

Різноманітні світи – космічні, інопланетні, історичні, фантастичні – скрізь можна застосувати свої знання! Захоплюючі багатоваріантні ігри стратегії ніколи не повторюються сюжетно. В разі невдачі, коли ворогу все ж вдається перемогти, варто уважно проаналізувати свої дії і вибрати шлях, який неодмінно призведе до благополучного завершення всієї місії.

Якщо вам ще незнайомі такі стратегічні ігри, варто лише спробувати. Ви самі не помітите, як дію, що розгортається на екрані, захопить вашу уяву. Погодьтеся, приємно, коли розумієш, що саме від твого вміння планувати майбутні події, прекрасний світ не загинув у страшній бойні. Успішна захист мирних громадян і важливих державних об'єктів – ось те, заради чого починалось у грі на початковому етапі будівництво першого будинку, і добувався перший самородок золота.

.
на початок