Ігри Супермен

Знаменитий синій костюм і червоний плащ першого в історії супергероя ні з чим не сплутаєш. Навіть якщо б у нього на грудях не літера «S», то і тоді всім було б ясно, що перед нами сам Супермен. Його образ, що сформувався в кінці далеких 30-х років минулого століття, змінювався незначно. І весь світ звик до того образу, що вперше з'явився на сторінках коміксів. Неймовірна історія, придумана коли-то давно, не втратила своєї привабливості для читачів і любителів фільмів про цьому дивовижному смельчаке.

Незвичайна доля хлопчика, що потрапив на Землю з далекої загиблої планети Криптон. Здається, що дивного в тому, що в звичайній родині росте приймальний малюк? Але Кларк Кент, як назвали його прийомні батьки, дорослішаючи, став розуміти, що йому уготована на Землі якась надзвичайно важлива місія. Поступово виявляються незвичайні здібності юнака, приховані до пори до часу, зробили його життя просто фантастичною.

Всі любителі пригод супергероя хоча б раз у житті мріяли опинитися на його місці. Це стало можливим з появою комп'ютерних ігор про Супермена. Тепер можна спробувати проявити свої здібності в справі порятунку людства від загрозливих йому небезпек. Захистити рідне місто від атаки метеоритів, допомогти Супермена в боротьбі з повсталими роботами або захистити людей від атак темних сил разом з іншими супергероями можна, якщо вибрати відповідну гру на нашому сайті.

Якщо вам не хочеться відразу воювати з численними супротивниками, ви можете разом з Суперменом потренуватися вдосконалення спритності, влучності, швидкості в різних спортивних іграх. Непоганий «зарядкою для розуму» стануть логічні ігри. Задачки на увагу і розвиток пам'яті здаються дуже простими. Але це тільки на перший погляд так. Для того щоб стати схожим на супергероя, треба, щоб і пам'ять, окомір, і реакція на несподівані події були на висоті! Всі ці супер-геройські якості також необхідно тренувати в собі. Вони неодмінно стануть в нагоді вам і в звичайному житті.

Не варто проходити повз ігор, в яких пропонується скласти розрізнені частини картинки в одне ціле. Цікаво спостерігати, як з вашою допомогою розрізнені і переплутані окремі шматочки мозаїки поступово перетворюються в портрет улюбленого героя або сценку, показує його незабутні подвиги. А як на рахунок того, щоб підібрати Супермену новий костюм? Такі ігри теж є в нашій колекції. Адже не все своє життя ходити відомому борцю за справедливість в одному і тому ж костюмі! У виборі нової екіпіровки для світських вечірок і нових битв Кларку теж можуть допомогти гравці.

Будь-яка гра, обрана вами серед безлічі ігор про Супермена, пропонованих нами, дозволить вам ще краще дізнатися про всі його можливості, допомогти йому у вирішенні складних та невідкладних завдань, повірити в те, що справедливість завжди переможе в цьому світі!

.
на початок