Ігри Суперсімейка

Хто з гравців не мріє володіти такими ж здібностями, як мультиплікаційні супергерої з гри Суперсімейка? Надаємо вам можливість поринути в саму гущу подій, в яких щоденно виявляються члени незвичайною суперсімейки. Граючи, ви зможете ближче познайомитися і подружитися з містером Винятковим, його дружиною Эластикой і їх унікальними діточками Фіалкою, Шастиком і малюком Джек-Джеком.

Як ви, звичайно, пам'ятаєте з мультсеріалу, кожен з членів цієї дружної сім'ї володіє своїми надздібностями. Глава сімейства колись відійшов від справ супергеройське і став звичайним обивателем по імені Боб Парр. Однак життя сповнене таких непередбачуваних подій, що знову людям знадобилися його вміння запобігати різного роду неприємності. Рятувати сусідів, друзів і зовсім незнайомих людей – справа для справжнього героя. А якщо за таку роботу береться містер Винятковий, можна бути абсолютно впевненим, що все буде виправлено за короткий час. І ви теж зможете уявити себе на місці Боба, занявшегося геройськими вчинками. Уважність, зосередженість на дрібницях, хороша реакція, швидкість прийняття рішень – ось, що вам знадобиться, коли ви станете грати в одну з ігор Суперсімейка з його участю.

Не менш складні завдання і пропонує Еластик, яка може неймовірним чином змінюватися залежно від ситуації. А вже супердетки точно нікому не дадуть нудьгувати! Вам можуть стати в нагоді вміння миттєво приймати правильне рішення, як Фіалка, або розвивати супершвидкість, як Шастик. І тоді всі складні завдання будуть виконані навіть раніше відведеного часу і без втрат. А після суперподвигов можна відпочити і зайнятися творчістю – розфарбувати сімейний портрет суперсемьи, щоб він став окрасою їхнього будинку, або ж зайнятися складанням пазлів зі сценами з мультика.

.
на початок