Ігри Свинка Пеппа

Рожеві, милі і забавні істоти – поросята! Ну чому не прийнято тримати їх вдома в якості домашніх тварин? Як би вони виглядали чудово, прогулювалися на повідках разом зі своїми господарями – хлопчиками і дівчатками. Ну, раз вже їх не можна тримати вдома, доведеться шукати інший вихід, щоб хоч якось поспілкуватися з цими милашками. А давайте пограємо в ігри з участю свинок! Безкоштовні ігри зі свинкою Пеппой – це те, що нам потрібно!

Давайте познайомимося ближче з відомим хрюкающим сімейством. Справа в тому, що вони є зірками англійської мультсеріалу, і вже більше 10 років малюки дивляться різні історії про пригоди свинки Пеппы та її друзів. Свинка Пепа – кокетлива цікаве створення. Вона одночасно і слухняна дочка своїх свинок-батьків, і турботлива сестричка для рожевощокого малюка-брата. Вона дуже товариська і з задоволенням ходить в дитячий сад.

Джордж і є той самий братик. Він дуже швидко всьому вчиться, тому що обожнює грати зі старшими хлопцями. Папа Свин – досить солідний джентльмен в окулярах. Так відразу й не подумаєш, що він чемпіон зі стрибків у калюжі. Мама Свинка хоче, щоб її діти виросли вихованими й освіченими, тому постійно навчає їх гарним манерам. Вона дуже винахідлива і ніколи не вдарить в бруд п'ятачком. Дідусь і Бабуся – дбайливі добрі старички. Вони живуть окремо, але обожнюють ходити в гості до онуків, а також приймати гостей у себе.

Ось з цією веселою компанією вам і належить займатися найрізноманітнішими речами: бродити, виконуючи різні завдання, стріляти, розгадувати головоломки, будувати будинки, співати, одягатися, розфарбовувати картинки, зустрічати Новий рік, стрибати в калюжі, і навіть... робити уроки! Досить сидіти на місці! Приєднуйтесь швидше, свинки не звикли так довго бути без діла, вони присвятять вас у всі свої свинские справи!

.
на початок