Ігри тачки

Всі любителі машин, швидкої їзди, змагань на треках і вулицях міст знайомі з дивним симпатичним мультиплікаційним персонажем і героєм ігор тачки – гоночної машиною по імені Блискавка Маквин. Блискавка і його друзі – жителі світу, населеного тільки автомобілями. Вони всі просто обожнюють швидкість, люблять влаштовувати змагання один з одним, з'ясовуючи, хто з них найшвидший в цьому сезоні.

Навіть те несподіване пригода, яке чекало Маквіна в маленькому покинутому містечку, лише надає головному герою ще більше впевненості в собі і своїх друзів. Нові соратники і нові суперники, що з'явилися у нього, лише посилюють прагнення Блискавки перемагати на всіх змаганнях, де б вони не влаштовувалися. Непереможний герой, за яким важко наздогнати, – ось ким є цей кращий гонщик світу Тачок.

Мультяшні герої, перекочувавши в комп'ютерні ігри, і тут не залишили своє улюблене заняття. Але тепер кожен гравець, вибираючи сюжет, може сам вирішити, з ким йому змагатися сьогодні, яку належить подолати трасу. Круті повороти, несподівані перешкоди не зможуть зупинити того, хто націлений на перемогу! Як би не була складна траса, треба неодмінно обігнати всіх!

Час в динамічних іграх, які тренують швидкість реакції, уважність, вміння вибудовувати хід гонки так, щоб не ковтати пил від коліс противника, пролітає непомітно. Ось вже і фініш! Можна трохи перепочити і зайнятися невеликим ремонтом улюбленої машини. В іграх Тачки відновити і відремонтувати можна все: поставити нові колеса, перефарбувати кузов, приладити найнеобхідніші удосконалення, які допоможуть їздити ще швидше.

Привівши в порядок автопарк, можна зайняти час рішенням логічних задачок або зібрати картинку-пазл, на якій буде зображений самий захоплюючий момент гонки або машина вашої мрії. Що б не вибрали гравці серед безлічі пропонованих ігор про Тачках, будь то розмальовки або гонки, головоломки або послуги автосервісу, улюблені герої-машинки не дадуть нудьгувати!

.
на початок