Ігри Танці

Ви любите танцювати на шкільних вечірках і знаєте всі найнеймовірніші руху, які захоплюють всіх навколо? Чи хочете виступати на престижних змаганнях професійних танцюристів в одному з визнаних світових стилів танців? А може бути, вам до душі класичний балет, і ви мрієте блищати на найзнаменитіших світових театральних сценах? Тоді вам неодмінно сподобаються ті ігри про танці, що об'єднав розділ, присвячений цьому древньому красивому мистецтва. Світ яскравих вогнів, запальних ритмів, витончених рухів, захоплення публіки і уваги суворо журі – все це буде оточувати вас в іграх, присвячених танців. Тут немає жорстокості і насильства, боїв і божевільних гонитв. Тільки музика, гарні вбрання учасників змагань, доброзичливість і відмінний настрій!

Різноманіття ігор про танці дозволить взяти участь у них гравцям з різною танцювальною підготовкою. Якщо вам ще ніколи не доводилося стикатися в танцями, але дуже хочеться навчитися красиво рухатися під музику, варто для початку потренуватися в умінні потрапляти в такт, повторюючи рухи симпатичних персонажів. І коли ви будете почувати себе більш впевнено, вже можна вибирати щось складніше. Вальс або хіп-хоп, народний танець або диско, бугі-вугі або фламенко – все буде вам під силу!

Найрізноманітніші персонажі стануть вашими партнерами в танцях. Це і казкові герої з ігор для самих маленьких, і забавні звірятка, і самі знамениті актори, і чарівні монстри. І всі вони – знавці і майстри танців. Намагайтеся точно повторити їх руху або придумайте абсолютно новий стиль, щоб вразити всіх і отримати побільше ігрових балів. Танцюйте соло або створіть красиву пару. Відпочивайте та розважайтеся!

.
на початок