Ігри Танки

Сучасна війна на суші абсолютно немислима без участі в ній потужних танків. Ці грізні броньовані машини не завжди були такими, якими вони знайомі зараз будь хлопчиськові, який обожнює грати в ігри з танками. Колись вони були дуже неповороткі, незграбні, величезні і трохи дивні. Вони наводили жах на тих, хто їх бачив вперше, своєю незрозумілістю, а не швидкістю або влучністю стрільби.

Перші танки навіть не були обладнані гарматою. Екіпаж стріляв з кулеметів. Але це були вже справжні танки, які допомагали захистити людей своєю бронею. З розвитком військової промисловості розвивалося і танкобудування. Тепер уже танки стали саме такими, якими їх бачили у своїх мріях ті офіцери і інженери, хто вперше задумався про те, що на війні треба берегти солдатів.

Екіпаж бойової машини, укритий бронею, може не боятися автоматників, але сам може знищувати ворога, сидячи в укритті, яке, до того ж, ще й рухається. Танк із завидною завзятістю і дещо незграбною грацією може долати такі перешкоди, які не підвладні більш легким і маневреным бойовим машинам. На танках можна форсувати річки, підніматися на досить круті схили. Будь-яка пересічена місцевість для нього – лише привід ще раз довести, що ця некваплива з вигляду машина може бути відмінним всюдиходом-воїном.

Віртуальні ігри Танки останнім часом користуються величезною популярністю у хлопчиків різного віку. Та й дорослим чоловікам іноді теж хочеться показати свої вміння володіння слухняною грізною машиною. Чоловіки, хоча вони в цьому не зізнаються, в самій глибині душі залишаються такими ж хлопцями, якими були зовсім недавно, і такими ж, як і їхні сини, що ростуть поруч. І немає нічого дивного в тому, що і їм не чужі переживання за свою віртуальну армію. Вони також розробляють грандіозні плани обходу військ противника, сміливо кидаються в атаку, перемагають загарбників, звільняють міста.

На нашому сайті можна знайти гру Танки, яка підійде як малюкам, так і дітям старшого віку і дорослим. Вибрати можна будь-який сюжет, будь-яку місцевість, будь-яку епоху. Оснастити свій танк новітнім зброєю, запастися боєприпасами, розвідати обстановку – і сміливо в бій! Ігри для справжніх чоловіків ніколи не втратять своєї актуальності. Грайте, перемагайте, діліться досвідом! - Яку гру ви не вибрали, можна бути впевненим у тому, що нудьгувати не доведеться!

.
на початок