Ігри Том і Джеррі

Дивно забавна і весела парочка – кіт Том і маленький мишеня Джері – найвідоміші герої ігор і мультфільмів у всьому світі. Їх пригоди, погоні, запаморочливі трюки, підкорили кіно - і телеглядачів, не залишають байдужими ні дітей, ні дорослих у різних країнах. Протистояння між ними, здається, ніколи не закінчиться підписанням мирного договору, і в онлайн ігри Том і Джеррі ще довго будуть веселити неймовірними витівками своїх шанувальників.

найвідоміший сюжет – гонитва кота за мишкою. І самий передбачуваний фінал всіх цих перегонів – кіт ніяк не може зловити спритного сіренького Джері. Дивовижна спритність, винахідливість мишеняти вражають у кожній серії мультфільму і не перестають дивувати в кожній грі, де головними героями є ці непримиренні вороги. А ігор різних жанрів з їх участю вже створено досить багато!

Ігри Том і Джеррі, представлені вашій увазі на нашому сайті, дозволяють не тільки побігати разом з героями, але і поміркувати над вирішенням складної головоломки. Можна вибрати тиху гру розфарбування або ж динамічну «бегалку-стрілялку». А, може бути, вам захочеться допомогти Джеррі побудувати складний лабіринт і виручити його маленьких друзів? Або ж ви просто фанат збирання пазлів різної складності? На будь-який смак, на будь-який вік і на будь-який настрій тут знайдеться чудова гра!

Головна відмінність кращих ігор, зібраних в нас, від мультфільму – це відсутність жорстоких сцен (які, погодьтеся, іноді присутні в деяких серіях). Наші ігрові епізоди спрямовані не тільки розвага, але і на розвиток спритності, уваги, логічного мислення у хлопців. Це завжди може придатися в житті!

Веселі персонажі безкоштовних ігор про Тома і Джеррі припадуть до душі дітям будь-якого віку. А, можливо, і батьки теж зацікавляться цими іграми. Тоді сімейний вечір, проведений у спільній грі, буде найкращим з того, що варто дорожити! Грайте зі своїми улюбленими персонажами на нашому сайті і отримуйте море позитивних емоцій і гарного настрою!

.
на початок