Ігри Тотал Спайс

Хочете завести нових знайомих? І не просто познайомитися, а подружитися з чудовими дівчатами Алекс, Сем і Кловер зі світу гри Тотал Спайс. Живуть наші подружки в Беверлі-Хіллз, і на перший погляд нічим не відрізняються від дівчаток свого віку. Вони вчаться в школі, бігають на вечірки, зустрічаються з хлопцями, обожнюють походи по магазинах. Але є у цих дівчаток одна особливість – вони працюють. Причому працюють в дуже цікавому та незвичайному агентстві – БІЛЯ. Ця організація займається захистом людей.

Сем – зеленоока красуня з рудим волоссям. Відрізняється особливою кмітливістю і винахідливістю. Завжди готова прийти негайно на поміч нещасним і потрапили в біду.

Кловер – стежить за новинками моди і привертає до себе увагу хлопців, втім, як і всі класичні блакитноокі блондинки її віку.

Алекс – смаглява, чорнява, трохи незграбна дівчинка. Однак вона обожнює спорт і веде активний спосіб життя.

У дівчат є начальник, їх адміністратор, від якого вони і отримують свої таємні доручення. Наші подружки знають і вміють робити чимало всяких шпигунських штучок. Їм по плечу будь-яка, навіть найбільш неймовірно складне завдання. З якими тільки лиходіями не доводиться битися цим відважним крихким створінням. Але що поробиш, треба ж комусь рятувати світ і встановлювати на землі справедливість.

Крім наших подружок ви познайомитесь і з їх оточенням: не дуже приємною однокласницею Менді, симпатягою Девідом, «ботаном» Джексоном, капітаном волейбольної команди Блейном, і ще багатьма цікавими персонажами. Спробуйте пограти в ігри Тотал Спайс. Повірте, це буде цікаво не тільки дівчаткам, але цілком може припасти до душі і хлопчикам.

.
на початок