Ігри Тото

Тото – маленька, мила і беззахисна собачка. Пограти з таким малюком захоче будь-яка дитина. І така можливість надана всім, хто любить тварин. Невеликі, але досить цікаві ігри Тото підійдуть для самих маленьких гравців, яким подобаються симпатичні звірятка. Нескладне управління доступно навіть тим дітям, які тільки починають знайомитися з комп'ютерним світом. А красива графіка, весела, ненав'язлива музика і цікавий сюжет кожної гри змусять вашого малюка забути про примхи і повністю переключитися на гарне заняття – турботу про маленького чотириногого друга. Прості і зрозумілі ігри з Тото подарують малюкам багато радості від спілкування зі славними намальованими героями.

Цуценя любить грати, гуляти, приміряти гарні вбрання, навіть робити нові зачіски. І будь-яка маленька леді із задоволенням візьме на себе турботу про малюка Тото. Складіть собачці компанію і прогуляйтеся з нею в парку. Спробуйте зібрати всі речі, які сховалися на картинці, або знайдіть відмінності в двох малюнках. Відведіть Тото до лікаря, якщо він захворіє. Погодуйте цуценя смачною їжею або спечіть разом з ним і його подружкою Сісі красивий тортик.

З таким милим песиком можна навіть відправитися в даний подорож. Тільки не забудьте про те, що треба бути дуже уважними і знаходити всі заховані предмети і постаратися не потрапити в неприємне становище. Ще ви зможете влаштувати веселе свято для Тото і його друзів. А після закінчення вечірки, коли гості розійдуться по домівках, ви зможете допомогти вашому пухнастому одному прибратися в кімнаті.

Добрі ігри з Тото для малюків навчать їх проявляти більше уваги і до цих тварин, цінувати дружбу і турботу.

.
на початок