Ігри три в ряд

Погодьтеся, що найкраще відпочивати від одноманітної роботи або надто складних домашніх завдань – пограти в просту нехитру гру. Наприклад, таку, де потрібно всього-то складати різнокольорові ланцюжки з трьох і більше кульок або інших предметів одного кольору, щоб очистити ігрове поле. Ігри Три в ряд доступні всім: юним школярам та їх батькам, офісних клерків, зайнятих складанням звітів, і навіть їх начальникам. Тим вони і гарні!

Ігри Три в ряд – неймовірно захоплюючі ігри, що мають безліч шанувальників. Кожна з них гарна, має свої, притаманні лише їй «родзинки» та «заморочки», тиха ненав'язлива музика – непогане доповнення до того релаксу, що відчуває гравець, що починає, так би мовити, за справу очищення екрана. Декілька різновидів таких ігор, наприклад ігри Лінії, допомагають кожному вибрати те, що йому найбільше підходить за настроєм і темпераментом.

Можна просто стріляти по кулькам, спускається зверху, іншими кульками, щоб скласти ланцюжок, яка зникне. Такі ігри іноді обмежуються часом, на різних рівнях додаються нові кольори або ж збільшується швидкість. Азарт і уважність – ось ваші помічники.

Якщо вибрати інший тип гри, доведеться бути неймовірно спостережливим, щоб серед різнобарвного хаосу розгледіти можливості для створення потрійних ланцюжків простою перестановкою сусідніх блоків. На звільнене простір негайно спускаються нові ігрові елементи, які можуть ускладнити або спростити подальшу завдання.

І ще вид: прибирати з поля вже існуючі довгі ланцюжки одного кольору або виду фігурок. Як правило, такі переміщення повинні «звільнити» деякі предмети або їх частини, які плавно спускаються вниз по мірі зникнення перешкод. Але тут існує небезпека зайти в глухий кут, якщо поквапитися і прийняти неправильне рішення по черговості кроків.

.
на початок