Ігри Трон

Складний кибермир, що поглинув Кевіна Флінна, не відпускає талановитого інженера-комп'ютерника з своїх мереж. Його синові Сему вдається проникнути в саме серце Кибервселенной в надії відшукати і врятувати зниклого батька. Неймовірні пригоди в заплутаній і ворожою реальності чекають сміливця. З кожною секундою цей світ стає все більш досконалою і жахливіше. Багато сміливості і впевненості у своїх силах потрібно тому, хто наважиться протистояти віртуальності. Про всі пригоди Сема і суперпрграммы Бек, яка прийшла йому на зміну, оповідає динамічний фільм «Трон». І всім шанувальникам цього захоплюючого дійства належить пройти ще і ще раз всіма шляхами героїв і перемогти в запаморочливих іграх Трон, що зібрані у цьому розділі.

Битви з супротивниками в самих заплутаних лабіринтах, де, здається, немає виходу, і битви з використанням бойових дисків, наділених різними можливостями. Все це вимагає точно розрахувати свої дії і траєкторію кидка, щоб вразити якомога більшу кількість супротивників меншим числом «снарядів» на кожному рівні захоплюючої битви. І це ще не всі випробування, що чекають сміливих і відважних.

Надшвидкісні гонки на светоціклах. Промчати на супербайке по трасі, яка змінює свій колір, здається справою простою. Але правила такі, що не можна перетинати лінію руху суперників, інакше не минути біди. Опинитися в кюветі і втратити дорогоцінні миті – не найкращий варіант. Так що, уважність і миттєва реакція на постійно мінливу ситуацію – ось ті критерії, що допоможуть вам уникнути невдач і перемогти.

.
на початок