Ігри Турбо-Агент Дадлі

В знаменитому детективному агентстві «Турбо», самому кращому агентстві Зверополиса, працюють тільки кваліфіковані, надійні, безстрашні, спритні і кмітливі фахівці. Агент Дадлі – головний герой мультсеріалу і комп'ютерних ігор Турбо-Агент Дадлі, пропонованих всім любителям різних загадок. Саме він відрізняється неймовірним чуттям на всякого роду кримінальні події. Навіть те, що іноді цей пес потрапляє у безглузді ситуації, з яких доводиться вибиратися з допомогою друзів, не заважають йому залишатися життєрадісним. Він не знає, що таке смуток і смуток.

Колеги Дадлі теж досить своєрідні і цілком доповнюють один одного. Мила і невинна на вигляд, але неймовірно майстерна в різних стилях бойових кішечка Кітті – натура витончена і освічена. Її мистецтву знаходити спільну мову з представниками різних верств населення міста та вмінню передбачати події можна тільки позаздрити. Агенти Кесвік (незрозумілої породи звір), миша Грызунски (кажуть, що раніше він був хамелеоном), слониха Джамбо і інші, не менш цікаві персонажі підпорядковуються беззмінному керівнику агентства – блосі Герберту Дамбровскому.

І вся ця строката компанія готова поділитися з вами в іграх Турбо-Агент Дадлі своїми секретами, допомагають не тільки розкривати заплутані справи, але й умінням знаходити вихід із будь-якого скрутного становища. Їх пригоди сподобаються всім, хто любить поламати голову, вирішуючи непрості завдання, що дозволяють розкрити всю силу логічного мислення, розвинути уважність та посидючість. Ваша допомога може знадобитися Дадлі і його друзям в самих різних ситуаціях. Іноді буде не так-то просто знайти правильний шлях. Але у вас обов'язково вийде розпізнати всі хитромудрі пастки і обійти їх стороною. Інакше у справі розшуку просто не можна!

.
на початок