Ігри Турбо Равлик

Бути маленькою і непомітною дуже повільної равликом – напевно, не саме веселе заняття. Так само думає і герой мультфільму і наших ігор Турбо Равлик – виноградна равлик Тео. Йому не подобається, що він не може розвинути таку ж швидкість, як відомі гонщики, а змушений повільно повзати по доріжках саду, залишаючись завжди останнім у будь-якому змаганні. І тільки диво, яке допомогло Тео стати самою дивною равликом на всій планеті, допомогло йому повірити в себе, у свої сили, придбати нових друзів і завоювати славу чемпіона. Відтепер його всі кличуть тільки звучним ім'ям Турбо.

Ставши володарем супершвидкості, наш герой тепер може змагатися на рівних з найвідомішими равликами-гонщиками. Його приятелі по команді – авторитетний Хлист, самовпевнений Біла Тінь, модник Крутий Віраж, ексцентричний Занос і, звичайно ж, дівчина-гонщик Опік – готові прийти на допомогу новачкові. Але і він ніколи не відмовляє в допомозі нікому, хто в ній потребує. Неймовірні гонки на найскладніших трасах чекають своїх чемпіонів. І кожен з вас може приєднатися до безжурною команді равликів і взяти участь в будь-якому заїзді в іграх Турбо Равлик.

Вибирайте героя, який сьогодні стане вашим улюбленцем, і несітесь до фінішу зі швидкістю вітру. Перешкоди, що будуть траплятися на шляху, дуже підступні. Вони можуть надовго затримати будь-кого. Тому варто проявити пильність, не відволікатися на навколишню красу і уважно стежити за тим, що трапляється на дорозі. Іноді равликам доведеться навіть здійснювати неймовірні стрибки – от що значить бути справжнім героєм траси! Заслужена перемога, призи і обожнювання шанувальників чекають переможця.

В перервах між складними змаганнями ви зможете проявити свої таланти, розфарбовуючи портрети Тео і його друзів, збираючи красиві пазли зі сценками з улюбленого мультфільму.

.
на початок