Ігри Умілець Менні

Ви хочете пограти з хлопчиком, який вміє робити все на світі? Тоді знайомтеся – Умілець Менні готовий стати вашим новим другом! Менні – майстер на всі руки. А знаєте, хто його друзі, з якими він ніколи не розлучається? Ніколи не здогадаєтеся, якщо не почнете, прямо зараз грати в ігри Умілець Менні з нашим героєм. А його кращі друзі – це інструменти!

Інструменти у нашого майстра не прості. Вони вміють розмовляти і, навіть, мають кожен свій особливий характер. Але головне, що їх всіх об'єднує, - це бажання, у що б то не стало, бути корисним своєму господареві. І нехай у них іноді не все виходить так, як хотілося б, Менні все прощає їм, адже кожен може помилитися. Вони завжди визнають свої помилки і навіть можуть над ними посміятися, хоча і бувають випадки, коли вони затівають суперечки.

Не секрет, що багато люди часто не можуть зробити навіть найпростіших речей. Приміром, Містер Неуклюжев завжди примудряється потрапити в яку-небудь історію. Він володіє магазином і успішно веде свої справи, а от з дрібними побутовими проблемами впоратися зовсім не може. І він у місті, в якому проживає Менні, такий не один. Допомогою нашого майстра чекають багато сусіди і друзі, і навіть зовсім незнайомі люди. Добре, що наш герой всебічно розвинений, і вміє робити безліч різних речей. А ще наш герой дуже веселий, він любить співати, ганяти на мотоциклі і навіть складати мелодії. Йому не чужі розваги – він із задоволенням відвідує парки і карнавали.

загалом, навіть якщо ви дуже захочете понудьгувати – у вас нічого не вийде. З таким товаришем, як Умілець Менні, це просто неможливо, адже навколо стільки цікавих справ і занять! Приєднуйтесь до майстра, і ви весело і з користю проведете час.

.
на початок