Ігри Умизуми

Команда з гри Умизуми – це брат і сестра Гео та Мілі, а також їх робот Бот. І живуть вони в незвичайному місті Умі Сіті. Чим же так незвичайні члени цієї команди? Справа в тому, що вони дуже люблять математику, цифри, завдання, різні геометричні фігури. І саме ця непроста для деяких наука допомагає друзям вирішувати самі несподівані завдання, які виникають у житті мешканців містечка. У кожного бувають якісь труднощі. Але не всі можуть впоратися з ними без сторонньої допомоги. Ось тоді на виручки і приходить команда Умизуми.

Як же вони дізнаються про те, що комусь необхідний їх рада? Вся справа в незвичайних умовах, які є у Бота. Антени та «пузивизор» ловлять прохання про допомогу і показують відео про саму проблему. І тоді в справу вступають чарівні здібності Міллі змінювати форму і вид предметів або неймовірне вміння Гео створювати різні засоби пересування (по землі або навіть по повітрю) з допомогою його незвичайного пояса.

Хочете подружитися з такими незвичайними рятувальниками? Тоді починайте грати в одну з пропонованих ігор Умизуми. Вам знадобиться увагу, гостре око і міцна пам'ять. Не переживайте, якщо складна задача не буде вирішена відразу. Ваші нові друзі неодмінно підкажуть правильний шлях. І тоді, вже такі пригоди не здадуться такими заплутаними. Тільки уявіть, як цікаво розгадати загадку швидше за інших. Ваші здібності математика будуть розвиватися від гри до гри. І навіть найважчі задачі і приклади вже не здадуться такими вже й складними.

Ну, а коли всі завдання будуть вирішені, можна влаштувати веселе змагання на швидкість. І це теж дуже корисно, тому що необхідно не тільки швидше дістатися до фінішу, але і зібрати по шляху подарунки або знайти заховані схованки. І тут команда Умизуми теж підтримає вас у будь-яку хвилину.

.
на початок