Ігри Університет Монстрів

Самий незвичайний університет міста Монстрополиса, напевно, саме той, в якому звичайні монстри навчаються лякати людей. Майк і Саллі вміють це робити добре, але не настільки, щоб вважати себе професіоналами в такому непростому справі». Саме тому вони вирішують присвятити себе навчанню, стати справжніми експертами і лякати всіх підряд, особливо маленьких діточок. Історію про те, як вони потрапили в Університет, з ким зустрілися і подружилися, які ж науки вивчали, ви прекрасно пам'ятаєте. Популярні мультфільми Корпорація Монстрів і Університет Монстрів у всіх фарбах розповів про їхні пригоди. А тепер Саллі, Майк і їх нові приятелі запрошують вас пограти в ігри Університет Монстрів, створені спеціально для всіх шанувальників.

Світ монстрів багатоликий. Але в ньому явно не вистачає ще декількох, які можуть з успіхом оселитися поруч з іншими чудовиськами. І створити їх кожен гравець зможе самостійно. Величезний вибір форм, розмірів, квітів, чарівних аксесуарів і магічних здібностей пропонує незвичайна лабораторія, в якій кожен охочий може уявити себе вченим, створює істота, якого ще ніхто й ніколи не бачив. І ось тепер ваше створення стало одним з тих, хто заповнює гри Університет Монстрів.

Незвичайні учні цього славетного навчального закладу відрізняються крайньою непосидючістю. Вони ні миті не можуть залишатися на місці. Їм постійно треба кудись бігти, куди їхати. І робити це їм треба неодмінно дуже швидко. Однак на шляху можуть попадатися всілякі перешкоди, обійти, перестрибнути, перелетіти які вони зможуть лише з вашою допомогою. Допоможіть самим різним монстрикам дістатися до фінішу непростої траси. І в кінці шляху ви зможете відсвяткувати разом з ними перемогу, побувавши на одній з веселих і незвичайних вечірок, які в цьому Університеті влаштовуються кожен день.

.
на початок