Ігри Вагітні

Відповідальний період у житті будь-якої жінки – вагітність і народження малюка. Недарма, вже маленькі дівчатка починають грати зі своїми ляльками в дочки-матері. Вони уявляють себе справжніми матусями і дбають про маленьких пупсиках і м'яких іграшках, як про своїх дітей. Купання малюків, годування з ложечки, прогулянки в колясці, навчання тому, що вже вміють самі, – ось заняття, яким дівчинки можуть присвячувати багато часу. І такі ігри їм не набридають. Підростаючи, юні леді знайомляться з комп'ютером, і їх ігри переносяться у віртуальний простір. Але і тут одними з улюблених ігор для дівчаток залишаються ігри категорії «Вагітні», в яких беруть участь мами й діти.

Познайомитися саме з такими іграми пропонує цей розділ нашого сайту. Ми зібрали найцікавіші ігри про вагітних, які зможуть допомогти дівчаткам і дівчатам уявити себе в непростій ролі жінки, що знаходиться в «цікавому положенні». Як і будь-яка жінка, майбутня мама хоче завжди виглядати чудово. Тому вам належить зайнятися непростою справою підбору для них підходящої і зручного одягу і взуття для прогулянок, походу по магазинах або навіть на вечірку до подруги.

Відповідальний період – пологи. До цього жінці теж треба добре підготуватися. Що взяти з собою, відправляючись в лікарню? Які найбільш необхідні речі купити малюкові? Як облаштувати його першу дитячу кімнату, щоб він відразу ж відчув себе коханим і бажаним? Про все це можна дізнатися з наших ігор. Ну, і, звичайно ж, самі пологи. Ви зможете виступити в ролі доктора, що допомагає маленькій людині з'явитися на світ, і медсестри, яка бере на себе перші турботи про народжену дитинку.

.
на початок