Ігри Валлі

Про те, що сміття, «вироблений» людьми, може в один прекрасний момент заповнити повністю всю поверхню материків, змінивши навіть їх обриси, повідав глядачам мультфільм про роботу Валлі. І поки всі змушені переселитися на космічний корабель, щоб перечекати час глобальної прибирання планети, спеціалізований робот-прибиральник поодинці намагається привести в порядок спільний дім землян, зібравши всі відходи. Багато часу знадобиться відважному героєві гри Валлі, щоб повернути Землі її колишній вигляд.

Але він не сумує. Заняття, якому присвячена вся його життя, для робота – основна місія, до якої його готували творці. Займаючись прибиранням, стикаючись з безліччю людських речей, наш герой починає змінюватися. Він вже мало схожий на машину, байдуже виконує свої обов'язки. У ньому прокидаються людські почуття. І зустріч одним прекрасним днем з роботом Євою доводить, що йому вже не чужі переживання та емоції.

Багато важких завдань стоїть перед Валлі в іграх. І якщо ви хочете допомогти незвичайного прибиральнику повернути нашій планеті її колишній квітучий вигляд, допоможіть йому виконати всі завдання. Знайдіть схожі предмети, які можуть поповнити його колекцію, або ж, навпаки, стати об'єктом для видалення; перевірте всі ділянки території, щоб виявити щось незвичайне; подаруйте знайдений квіточка Єві, яка дуже сподобалася Валлі з першої хвилини знайомства. У всіх ігри ваша допомога може бути неоціненною. І тоді на Землі швидше настане «ера чистоти», і люди зможуть повернутися до звичайних справах, забувши про свою ліні і неуважності до навколишньої природи.

.
на початок