Ігри Весілля

Самий незабутній день у житті – день весілля. Хвилювання, суєта, подарунки, привітання, красиві наряди, пишна фата нареченої, елегантний костюм нареченого, багатоярусний торт. Від одного тільки перерахування всього цього у деяких дівчат вже захоплює дух, хоча до власного весілля їм, часом, ще треба трохи підрости. Але вже дуже хочеться зрозуміти, що ж відчуває щаслива наречена на такому святі. Давайте зануримося в святкову суєту і уявимо, що прийшла пора і вам стати найщасливішою дівчиною на всій планеті. Ігри про весілля, присвячені як весільних церемоній, так і підготовкою до них, можуть захопити не менше справжніх клопотів, які вам ще чекають.

І нехай до заповітного дня ще кілька років, варто уявити, як це буде виглядати в реальному житті, підібравши відповідну комп'ютерну гру про весілля. Створювати образ нареченої – саме захоплююче, що тільки можна придумати. Біле плаття, відповідні туфельки, прикраси і легкий макіяж – і ось перед нами сліпуча красуня, яка остаточно підкорить не тільки свого обранця, але і всіх запрошених на свято гостей. Та й наречений теж повинен відповідати випадку. Модний, відмінно сидить по фігурі костюм, невеликий букетик в петлиці, акуратна зачіска – справжній «принц», за яким готові піти на край світу всі ваші подружки, але він – тільки ваш наречений!

Прикраса банкетного залу, складання особливого меню, різні розваги для гостей – теж частина підготовки до такого незабутнього дня, як весілля двох люблячих людей. І наші численні флеш ігри допоможуть вам зробити правильний вибір, передбачити всі тонкощі поки у віртуальному святі, щоб у майбутньому, коли цей день настане в реальності, бути готовою до будь-яких несподіванок і сюрпризів.

.
на початок