Ігри Вгору

Красива мрія про літаючому будинку може, виявляється, стати дійсністю, навіть якщо втілювати її доводиться іншим людям. Так вийшло дивовижний мультфільм «Вгору». Повітряне подорож симпатичного літнього пана до Райського водоспаду було даниною пам'яті його померлої дружини, завжди мріяла про політ. Величезна кількість різнокольорових повітряних кульок несе будиночок дідка туди, де тільки небо і вітер. І ніщо, здається, не може перешкодити подорожі. І товариш по пригоді, несподівано опинився на «борту» незвичайного будинку, знайшовся. Хлопчик Тоди, цікавий, як і всі хлопчики на світі, не дає нудьгувати своєму попутникові – герою мыльтфильма та ігри Вгору...

теж Хочете відправитися в політ і відвідати найдивовижніші країни разом з героями мультфільму? Цікаві та захоплюючі повітряні і земні пригоди, що випали на долю старого і хлопчика, доступні всім гравцям. Якщо ви вмієте не тільки добре «спілкуватися» з комп'ютерною мишкою, але наділені гострим розумом, швидкою реакцією, гострим поглядом і, звичайно ж, любите мріяти, наші ігри Вгору припадуть вам до душі. Якщо ж якісь з цих якостей ви хочете розвинути в собі ще більше, ці ігри просто необхідні вам! Наші герої з задоволенням приймуть всіх бажаючих у свою дружну команду. І час за грою Вгору буде проведено з користю.

Що ж вам треба? Найрізноманітніші випробування, які дозволять вдосконалити окомір і зміцнити увагу. Уявіть себе на місці «пілота» літаючого будинку і допоможіть пришвартувати літаючий корабель» на верхівці високої вежі. Або уявіть себе дослідником неймовірних тропічних заростей, в яких ховаються різні види тварин і птахів. Як справжній учений зберіть побільше фотоматеріалу про всіх, хто мешкає у високій траві та серед незвичайних дерев. Або ж, наприклад, уважно вивчіть запропоновану картинку, на якій заховані цифри або букви.

.
на початок