Ігри Вінні-Пух

Неймовірно забавний ведмежа на ім'я Вінні Пух став улюбленцем мільйонів дітей завдяки своїй доброті і веселій вдачі. Він і його численні друзі звірятка-іграшки живуть у казковому лісі. Кожен день порося П'ятачок, тигр Тигра, кенгуреня Кенга, Кролик і ослик Іа затівають яку-небудь гру або придумують таке заняття, щоб всім було весело і цікаво. Приєднуйтесь і ви до цієї чудової компанії плюшевих друзів і забавляйтеся разом з ними в іграх про Вінні Пуха!

Вінні Пух, звичайно ж, запропонує всім пограти в ті ігри, де буде присутній мед. Це солодке ласощі він готовий їсти цілими днями, і все, що пов'язано з його улюбленим медом, неймовірно приваблює ведмедика. Зібрати барила з медком, влаштувати стільники так, щоб «правильні» бджоли робили тільки «правильний» мед, сходити в гості до Кролика і пригоститися, знову-таки, медом – ось що займає всі думки Вінні. Прийміть участь в кожній грі з Вінні Пухом, де необхідно не тільки просто збирати мед, але і вирішувати різні складні задачки, які приведуть ведмедика до його улюбленої їжі.

Не залишаться осторонь і інші персонажі мультфільму. Ви зможете побігати і пострибати з Тигром, прибратися в саду після сильного вітру разом з Кроликом, підібрати новий костюмчик для милого П'ятачка і позмагатися з Іа логічних іграх, вимагають уважності і хорошої пам'яті. Розфарбовування портретів усіх героїв і складання пазлів зі сценками з казки – теж чудове заняття. Будь-яка гра буде цікава дітям різного віку. Варто лише вибрати те, що вам цікаво, і час, проведений у гостинному лісі іграшок, пролетить непомітно. Можна запросити друзів пограти і навіть батьків. Нудно не буде нікому!

.
на початок