Ігри Вогонь і Вода

Маленький хлопчик Вогонь і його подружка Вода – герої популярних ігор для двох, зібраних на нашому сайті. Неймовірні пригоди, які чекають малюків у таємничих Храмах, складні маршрути, кілька рівнів – все це повинно зацікавити тих хлопців, які люблять грати вдвох. Дуже різні персонажі за своїми «характерами» володіють і різними вміннями. Саме тому вони дуже добре доповнюють один одного при проходженні всіх випробувань. Не можна закінчити рівень, якщо йти тільки одним героєм. Обов'язково треба діяти спільно. Тільки в цьому випадку будуть зібрані всі діаманти. І тільки тоді відкриються заповітні дверцята виходу з гри.

Небезпечні пастки підстерігають в іграх Вогонь і Воду в будь-якому храмі. Лісовий Храм, Крижаний Храм або Храм Світла як ніби спеціально підготували такі перешкоди, які повинні зупинити маленьких мандрівників. Невеликі водойми, які може подолати тільки дівчинка Вода. Ями з палаючим вугіллям може перестрибнути тільки хлопчик Вогонь. Але трапляються на шляху гравцям і такі кислотні перешкоди, яких бояться обидва. Тому треба бути дуже уважними. Перед початком проходження рівнів слід ознайомитися з планом Храму, виробити стратегію і постійно стежити за товаришем, щоб допомогти йому у важку хвилину.

Дружня підтримка може виявитися вельми до речі. Присвячені пригодам Води і Вогню ігри вчать взаємовиручці, роботі в команді, розвивають «почуття ліктя». Перемога тут залежить від двох. Тому не можна упускати жодної можливості, щоб гра завершилася вдало.

Інші ігри, подібні пригодам маленьких незвичайних героїв, де потрібна участь двох гравців, теж представлені в цьому розділі ігор нашого сайту. Різні герої відомих мультфільмів і аніме, кумедні чоловічки і звірятка, які володіють різними здібностями, доповнюють один одного. Тільки проходячи гру удвох, вони можуть вибратися з заплутаного лабіринту, відшукати скарби, знайти дорогу додому або досліджувати таємничий острів.

Звичайно, можна пограти відразу за обох персонажів і одному, але в такі ігри завжди цікавіше грати з приятелем, другом, братом або сестрою. Персонажі ігор Вогонь і Вода чекають своїх помічників, щоб почати подорож!

.
на початок