Ігри Всесвіт Стівена

незвичайна Всесвіт, в якій мешкають сміливі воїни, постає у всій красі в іграх Всесвіт Стівена, зібраних у цьому розділі. Як і всякий світ, ця красива Галактика потребує захисту від посягання самих різних монстрів, нападників з різних сторін. І тільки найвідважніші представники славного загону захисників можуть вселити оптимізм у місцевих жителів, які без їхньої допомоги могли б давно загинути. Хто ж ці безстрашні герої? Це дівчата Самоцвіти – Аметист, Гранат та Перли, а також юний Стівен, який отримав свої чарівні сили від мами Роуз Кварц.

Неймовірні здібності кожного бійця проявляються в ті хвилини, коли потрібна їхня допомога. Перли – чарівна любителька порядку в усьому. З нею ви зможете простежити за тим, щоб у всій доступній для огляду Всесвіту все було на своїх місцях. Аметист готова придумувати цікаві задачки кожен день. З нею вам належить знайти правильні рішення і знайти вихід із скрутного становища. Войовнича Гранат знає толк в різних способах боротьби з небезпечними монстрами, які несподівано з'являються і зникають. І, звичайно ж, головний герой ігор Всесвіт Стівена не упустить можливості продемонструвати своє вміння швидко бігати і спритно перестрибувати з однієї космічної платформи на іншу.

Спробуйте разом з ним промчати по повній небезпек непростій трасі, що складається з вислизають каменів, ухилитися від злих чудовиськ і зібрати по шляху якомога більше блискучих бонусів. Завдання буде ускладнюватися від рівня до рівня. Але ви неодмінно дістатися до фінішу, не втративши жодної життя! І навіть, якщо ви трохи втомитеся від таких подвигів, відпочити можна в іграх, в яких головне не швидкість і спритність, а уважність і почуття краси. Пазли і розмальовки припадуть до душі любителям спокійних ігор.

.
на початок