Ігри Хелло Кітті

Сьогодні вам пропонується познайомитися з милим котиком, що носить ім'я Хелло Кітті. Народилася вона в Японії, а придумав її Сінтаро Цудзі – власник компанії, що виробляє іграшки. Зростання цієї забавної дівчинки становить 5 яблук, а вага – 3 яблука. Так, саме в яблуках вимірюються розміри цього вигаданого персонажа. У неї є сестра-близнючка — теж кішечка. Звуть її Мімі. Унікальність цих милих створінь в тому, що їх винахідник не намалював їм ротик. Тому ви ніяк не зможете дізнатися про справжні емоції персонажів. Вам доведеться самим здогадуватися, який настрій в даний момент у лялечок. Героїня безкоштовних онлайн ігор Хелло Кітті запрошує вас пограти з нею!

Напевно, майже у кожного з вас, особливо у дівчат, є яка-небудь дрібничка із зображенням нашої білої киці. Правда, приємно носити такі речі? Але ще приємніше грати з цією біленької дитинкою!

Приєднуйтеся, наша героїня Hello Kitty пропонує вам ігри на будь-який смак. Збери пазли з Хелло Кітті, і вона познайомить тебе зі своїми друзями. Допоможіть їй вбратися в найкращі вбрання для різних випадків. Поухаживайте за будиночком нашої кішечки, попрацюйте в саду. Розфарбуйте картинки із зображенням Кітті, і вона постане перед вами у нових, вигаданих вами фарбах!

Ця віртуальна кішечка навчить вас готувати і допоможе у вивченні англійської мови. Вона всебічна дівчинка – любить співати і малювати. Час, проведений з нею, стане для вас часом, проведеним з користю, часом, за яке ви дізнаєтеся багато нового і цікавого, і навчіться чого-небудь корисного. Приєднуйтесь до ігор з Хелло Кітті – вона вже чекає на вас!

.
на початок