Ігри Хеппі Трі Френдс

Мультсеріал «Хеппі трі Френдс», який розрахований на аудиторію старше 16 років, розповідає про непросте життя звичайних звіряток, що населяють самий звичайний ліс. Кожен новий день для всіх лосів, білочок, зайчиків, скунсів і інших пухнастиків починається тихо-мирно. І коли виникають неприємності, ніхто не встигає навіть зрозуміти. Вони приходять, здається, самі собою, щоб влаштувати криваву розправу з ні в чому неповинними лісовими душами. Така реальність в цьому нереальному світі гри Хеппі Трі Френдс.

Гри Happy Tree Friends, засновані на сюжетах серіалу, також не призначені для дітей молодшого і середнього віку. Їх нестала психіка не повинна стикатися з страшними картинками, якими наповнені ці пригоди. І дорослим слід проявити пильність, щоб юних ігроманів випадково не затягнули ці не зовсім типові віртуальні іграшки.

Отже, початок нового дня для чергової невинної жертви здається стабільним і спокійним. Але несподіванки, які чекають Лапочку, Петунію або Здоровенну, вже готові стрімко увірватися в це спокій і розгулятися не по-дитячому. Мінне поле замість танцполу, акулячі рила за бортом кволого плотика серед величезних океанських хвиль, бездонна прірва під тонюсенькой мотузкою з'єднує два стрімких берега, мільйони свистячих куль, темні печери і високі паркани. І все це лише мала дещиця того, що несподівано може перевернути всі плани звіряток і позбавити їх не лише якоїсь кінцівки, але й голови...

Якщо ви володієте крепчайшими нервами, блискавичною реакцією, розумієте чорний гумор і вам вже досить років для цих ігор, то почати грати криваві трилери з миленькими мешканцями лісу ви зможете негайно.

.
на початок