Ігри Хлебоутки

Сама, здається, звичайна робота у тих, хто розвозить свіжий хліб жителям міста. Але це лише на перший погляд може здатися, що нічого незвичайного, смішного або небезпечного не може зустрітися на шляху таких кур'єрів. Але не для хлебоуток ШлепШлепа і Быдыща з Уткогорода! Ця парочка, що працює в пекарні, примудряється кожен день знаходити неприємності там, де їх бути не повинно! Кумедні ситуації, в яких вони виявляються, поспішаючи з доставкою замовлень клієнтам, знайомі тим, хто дивився мультсеріал з їх участю. Тепер же, на нашому сайті Игриз.ру, граючи в ігри Хлебоутки, вам належить допомогти цим персонажам в їх такій непростій роботі.

Отримати свіжу булочку на сніданок бажають багато жителів Уткогорода. Вони замовляють в пекарні випічку і сподіваються, що їм все доставлять в строк. Ось і намагаються наші приятелі! Допоможіть їм не потрапити в чергову пригоду і вкластися в той час, що відведено на виконання замовлення. Хвацько минути всі перешкоди і зібрати по дорозі бонуси, не втратити жодної життя вам допоможуть уважність, обережність, акуратність і вміння швидко реагувати на нестандартні ситуації.

Яких тільки завдань не доведеться вирішувати вам разом з хлебоутками! Вам належить ухилятися від вогняних куль, вгадувати «правильну» трубу і навіть добувати каміння у страшній печері. І в кожній новій грі присутні своя таємниця, непередбачуваність і несподівані повороти. Навіть намагаючись повторно пройти одним і тим же шляхом, ви можете опинитися зовсім в іншому місці і зустріти зовсім інші перешкоди. Непроста, виявляється, життя у хлібних кур'єрів! Однак з вашою допомогою герої ігор Хлебоутки ШлепШлеп і Быдыщ доберуться до фінішу без втрат і вчасно, щоб любителі свіжих булочок залишилися задоволені.

.
на початок