Ігри Холодне серце

Чарівна казка «Холодне серце» про зиму, поглинула раптово ціле королівство, своїм захоплюючим сюжетом і красивими персонажами просто підкорила серця глядачів. Дві сестри – принцеси країни Эренделл Ганна і Ельза потрапляють в найнеймовірніші ситуації. І тільки взаємна любов дівчат, допомога вірних друзів у важкі хвилини дозволяють їм подолати всі перешкоди. А випробувань на частку красунь випало чимало.

Чарівний дар однієї з сестер перетворювати літо в зиму в будь-який момент зіграв злий жарт з дівчатами. І саме в той час, коли вони, залишившись без піклування батьків загиблих, були змушені вчитися правити своїм королівством, підступний принц Ханс, який мріє про те, щоб стати господарем королівства, герцог Варавский, також мріє прибрати до рук усі багатства юних принцес, всіляко намагаються втілити свої підступні плани в життя. Ганні знадобилася допомога простого хлопця Кристоффа Бьоргмана, його оленя Свена і ожилого сніговика Олафа, щоб дістатися до місця, де ховається втекла Ельза.

Всі шанувальники красунь сестер і друзів можуть допомогти їм подолати всі перешкоди і благополучно повернутися додому, зігравши в різні ігри, створені за мотивами казки. Ігри Холодне серце на будь-який смак залучать хлопчиків і дівчаток, для малюків і старших хлопців. Самі незвичайні змагання, в яких треба проявити спритність, швидкість реакції, сміливість і рішучість – ігри для тих, хто захоче допомогти Олафу або Кристоффу. Любителям розгадувати загадки, шукати загублені предмети, складати пазли або розфарбовувати картинки теж не доведеться нудьгувати в ігровому королівстві. Юні модниці допоможуть Ганні і Ельзі підібрати найкрасивіші вбрання та прикраси, зробити нові зачіски, щоб вони виглядали найкрасивішими дівчатами на королівському балу.

.
на початок