Ігри Хоробра Серцем

Принцесі Меріді нудно бути просто принцесою. Їй по душі різні гучні ігри, змагання у стрільбі з лука, запаморочливі стрибки на самих жвавих скакунах. І ніхто при дворі шотландського короля не може обігнати цю юну наїзницю і перемогти її у стрільбі. Навіть ті принци-наречені, яких обрали для своєї донечки батьки, не можуть зрівнятися з такою чудовою хороброї дівчиною. Познайомитися ближче з самою незвичайною спадкоємицею королівства можна не тільки спостерігаючи за її пригодами на екрані, але і беручи участь у різних іграх Хоробра Серцем з її участю. А ігор таких багато!

Меріда не сидить на місці. Вона і вам не дасть нудьгувати! Вибирайте, що сьогодні ви будете займатися: скакати наввипередки з рудоволосою красунею, стріляти по мішенях або ж потрапите в далеке і небезпечну подорож, в якому вас і її чекають численні пастки і складні перешкоди.

А може бути, юна леді зволить згадати, що вона – красива принцеса і збереться на бал? В такому разі їй неодмінно знадобиться ваша порада, яке плаття вибрати, яку зробити зачіску і які прикраси надіти. Але через хвилину всі ці «жіночі розваги» можуть набриднути життєрадісною і непосидючій Меріді, і ось вона вже знову на коні, і вам нічого не залишиться, як тільки наздоганяти її і намагатися, щоб з нею не сталася якась неприємність. Безліч небезпечних тварюк і злих бандитів бродить по навколишніх лісах. Так що, слідкуйте уважно за всіма підозрілими поворотами лісової стежки, щоб вчасно попередити дівчину про небезпеку.

В будь-якій грі Хоробра Серцем вам треба буде проявити сміливість, спритність, швидку реакцію, гострий розум і пильність. Доведіть і їй, і собі, що ви гідні дружби такої незвичайної дівчини.

.
на початок