Ігри Хот Вілс

Любителі швидкої їзди знайомі з багатьма трасами, пропонованими різними комп'ютерними іграми гонками. Тих, хто любить швидкість, не здивувати складнощами доріг. Вони отримують справжню насолоду, несучись по шосе назустріч вітру, обганяючи суперників на кожному повороті. Ігри Хот Вілс запрошують самих відчайдушних гонщиків спробувати свої сили на самих незвичайних трасах, влаштованих високо в хмарах. Тут будь-хто зможе отримати порцію адреналіну, намагаючись вписатися в черговий крутий віраж так, щоб не полетіти з твердого покриття і не виявитися далеко внизу, на землі.

Правила гри Хот Вілс такі, що ваша машина повернеться на те ж місце, з якого зробила небезпечний «політ» вниз. Але час, який при цьому «витече», змусить вас докласти максимум зусиль, щоб наздогнати виїхали далеко вперед суперників, і не опинитися в самому хвості гонки. Аби не траплялося подібних подій, постарайтеся, починаючи гру, докладно познайомитися з запропонованої трасою. Також варто уважно поставитися до вибору боліда, на якому ви помчите завойовувати призи. Кожна із запропонованих моделей авто володіє своїми характеристиками. Потужний старт, миттєва зупинка, швидкий набір швидкості, стійкість на крутих поворотах. Що для вас важливіше?

Підбирайте для себе машину, щоб разом з нею стати єдиним цілим. Кілька тренувальних заїздів будуть вельми корисні. Тільки в цьому випадку будь-які несподіванки на трасі будуть вам страшні, і самі відважні пілоти болідів-суперників залишаться далеко позаду. Сміливість, уважність, швидка реакція на несподіванки допоможуть вам завоювати всі кубки і стати лідером серед друзів, теж захоплених швидкістю.

.
на початок