Ігри Хранителі снів

Кожен вечір перед сном маленькі діти люблять послухати казку. Мами або бабусі, тата або дідуся читають своїм дітлахам книжки (обов'язково з красивими картинками), і, засинаючи, малюки переносяться в чарівну країну, де оживають всі герої улюблених історій. Неймовірні пригоди чекають дітей у сні, ніч проходить непомітно, і вранці вони бадьорі і веселі починають новий цікавий день. Але іноді до дітей у снах приходять кошмари. Страшні історії не дають заснути, чорні тіні ховаються по кутках кімнати, і ніч триває довго-довго. Це означає, що в дитячий сон пробрався злий чарівник Кромешнік. Він не любить, коли діти бачать хороші сни, і намагається перешкодити їм зустрітися з казкою. Ось для того, щоб такі кошмари як можна рідше відвідували дитячі спаленьки, є на світі незвичайні герої ігор Хранителі Снів. Вони стоять на сторожі дитячих фантазій.

Головний Зберігач, звичайно ж, Санта Клаус. Він стежить за всіма чудесами, які відбуваються у світі, і посилає їх в нічні сни хлопчикам і дівчаткам. Великодній Кролик зберігає надії кожної дитини, Зубна Фея, перелітає по всьому світу, збирає випали молочні зубки, зберігаючи самі безцінні дитячі спогади. Пісочний Людина своїм чарівним мистецтвом малює добрі сни всім, хто заснув. Ще один Охоронець – Джек Фрост – зовсім недавно приєднався до загону. Тепер і від нього залежить, які сни будуть бачити малюки.

Дружна компанія Зберігачів, до якої може приєднатися будь-хто, почав грати в одну з наших ігор Хранителі Снів, постійно бореться з Кромешником. Від того, як злагоджено будуть діяти все, залежить результат кожного бою. Допоможіть героям мультфільму впоратися з похмурим лиходієм, виконуйте всі завдання, слідкуйте за підступними пастками, знаходите правильне рішення всіх завдань. І тоді у світі не залишиться більше місця чорним снам. Всі дитячі мрії будуть добрими і кольоровими.

.
на початок