Ігри Як Приручити Дракона

Суворий острів Йолоп, на якому живе сім'я Иккинга, героя мультика та ігри Як Приручити Дракона, населений відважними воїнами. Батько хлопчика – ватажок суворих вікінгів, які вміють відмінно битися і не бояться ніяких ворогів. Навіть таких величезних докучливих «сусідів» по острову, як дракони. А драконів тут – видимо-невидимо. Різні – великі і менші, злі і не дуже, але всі небезпечні і жахливо шкідливі – ці літаючі створення докучають своїми несподіваними нальотами на мирні поселення. І вікінги вважають своїм обов'язком виховувати у дітей з раннього віку вміння битися з драконами.

Ось і Иккингу довелося одного разу зіткнутися зі справжнім драконом. Однак він не зміг вбити живу істоту, а подружився з ним. Дивовижний союз величезного Беззубика і юнаки став прикладом того, що всі можуть жити в світі і довіряти один одному. З тих пір багато чого змінилося на острові. А молоді вікінги стали навіть змагатися в умінні управляти різними драконами. Неймовірні змагання – польоти на драконах – можуть зачарувати будь-кого. Ось і всім любителям комп'ютерних ігор теж випала удача взяти участь у таких цікавих пригоди і стати справжнім тренером дракона в іграх Як Приручити Дракона. Вибирайте будь-якого дракончика, вивчайте маршрут і летіть високо над полями і лісами. Найшвидший з вас заслужено отримає нагороду. А решта зможуть зробити висновки, проаналізувавши помилки і обравши нову тактику гонки.

Ті, хто не дуже любить швидкість, зможуть насолодитися спілкуванням з різними дракончиками. Дівчаткам обов'язково припадуть до душі розмальовки та одевалки. Тут вони зможуть проявити свою фантазію і навіть створити абсолютно нового незвичайного дракона, який буде дуже симпатичним і зовсім нестрашним.

.
на початок