Ігри Єдинороги

Дивні тварини, які рідко показуються на очі навіть жителям казкових країн – єдинороги. Зовні нагадуючи звичайних коней, ці витончені створення відрізняються помітним рогом на лобі. Багато мріють хоча б раз, хоча б здалеку помилуватися на цих прекрасних мешканців густих зачарованих лісів. Кажуть, що зустрів їх обов'язково дочекається виконання самого заповітного бажання. Проте, як всі розуміють, в реальному житті єдиноріг подібний мрії – про нього можна лише мріяти. Але от тим, хто обере одну з ігор про единорогах на цій сторінці, пощастить подружитися з самими справжніми єдинорогами! І це не жарт.

Ми зібрали всі найкрасивіші і дивовижні ігри для юних мечтательниц. Казка сама прийшла до вас в будинок, щоб ви змогли переконатися в тому, що, якщо дуже сильно чогось хотіти, це обов'язково збудеться!

Самі симпатичні і милі єдинороги запрошують вас у свою компанію. Вони з задоволенням дозволять вам позалицятися за собою. Розчесати довгу гриву, почистити шерсть, прикрасити ріг і навіть підібрати спеціальні туфельки і прикраси для вашого нового друга – ось справжнє щастя для маленьких леді, які, граючи, зможуть проявити себе, як чудовий стиліст, добрий друг і чудова вигадниця.

Можна грати з одним єдинорогом, або ж вибрати для себе сюжет, в якому кілька міфічних конячок будуть змагатися у швидкості. Захоплюючі стрибки, пошук різних предметів, завдання, що вимагають логічних здібностей, і знайомі всім ігри розмальовки не дадуть нудьгувати нікому! Пориньте в чарівний світ і повірте, час, проведений разом з єдинорогами, пролетить весело і непомітно.

.
на початок