Ігри З Привітом по Планетам

Подорожі по галактиці, відвідування різних планет – улюблене заняття незвичайного мультяшного персонажа Тут-і-Тама та його конячки Сільвії. Життєрадісність і незвичайна зовнішність цього міжпланетного мандрівника відомі любителям мультфільму та ігри З привітом по планетам. Оптимізму його може позаздрити будь-хто. Навіть потрапляючи в складні ситуації, Тут-і-Там намагається зосередитися на головному – як знайти вихід із того становища, в якому він і Сільвія опинилися. Але деяким не подобається в цьому рудому інопланетянина саме те, що він ніколи не сумує.

Злий лорд Хейтер і його армія намагаються завоювати всі планети навколо. І лише постійне втручання відважного героя і його вірного скакуна постійно зриває всі підступні плани і геніальні задумки лорда по захопленню влади. Жителі різних планет, які потрапили під вплив злих сил, потребують допомоги Тут-і-Таму. І кожен гравець, кому не байдужі долі жителів великих і малих планет, зможе стати вірним помічником йому в справі звільнення мирних жителів від зла.

Пригоди намальованих героїв захоплюючі і для хлопчиків, і для дівчаток. Кожен може проявити свої здібності, виконуючи непрості доручення головних героїв. Численні рівні з ускладненими завданнями можна пройти, якщо бути уважними, швидкими, спритними і кмітливими. Тільки в цьому випадку всі жителі величезної галактики будуть звільнені від Союзу Лиходіїв. Простягніть руку допомоги тим, кому важко, і у вас з'явиться багато нових друзів на різних планетах. І як же весело буде спілкуватися з ними! Наші ігри З привітом по планетам дозволяють навіть самостійно складати вітальні листівки, які Тут-і-Там неодмінно принесе адресатам, доскакав на улюбленій конячці в найвіддаленіший куточок космосу.

.
на початок