Ігри Залізна Людина

Мінливості долі молодого успішного винахідника, мільярдера і просто чудового хлопця, здатного співпереживати чужому горю, зробили одного з бізнесмена – глави збройової компанії справжнього супергероя. Герой фільмів, мультфільмів та ігри Залізна Людина з'явився невипадково. Сама доля судилася йому такі випробування, пройшовши через які Тоні Старк і став тим, про кого говорить весь світ – могутнім, відважним, безстрашним борцем зі злом, яке несе війна.

Винахід незвичайного экзокостюма, врятував його з полону, навело на думку Тоні, що вся його корпорація, вже принесла величезні прибутки, може повернутися в бік виробництва необхідного обладнання, що допомагає людям, а не руйнує їх життя. Але мало хто підтримав його в цьому. Довелося Залізній Людині самому битися з войовничо налаштованими агресорами, створюючи все нові і нові модифікації свого дивного бронекостюма.

Неймовірна сила, швидкий політ, миттєва реакція на небезпеку, швидкісна регенерація пошкоджених в битвах органів, вміння розпізнавати небезпеку і застосовувати численне озброєння, вбудоване в кожен костюм, дозволяють супергероєві залишатися невразливим, безжально трощить своїх супротивників. Найрізноманітніші завдання належить виконати в іграх Залізній Людині. І в кожному йому треба проявити всі свої найкращі якості.

Вирішили теж спробувати себе у ролі борця зі злом? Значить, ваш вибір, поліг на онлайн ігри з участю Тоні Старка, правильний! Від найпростіших, до неймовірно складних і небезпечних місій пропонує пройти Залізна Людина. Саме їм ви на сьогодні станете. Вам належить точно і швидко вирішити всі завдання, щоб у супротивників не залишилося ні найменшої надії на те, що вони коли-небудь зможуть побороти неймовірно сильного, але і неймовірно благородного героя.

.
на початок