Ігри Зебри

Гарні смугасті мешканки африканських саван – зебри – дивують усіх, хто хоча б раз бачив їх. В зоопарку, в цирку, в документальному чи художньому фільмі, в мультику або в комп'ютерній грі з зебрами ці граціозні «конячки» в смужечку негайно привертають увагу і малюків, і дорослих, яким цікаво довідатися побільше про цих незвичайних тварин. І така можливість надається любителям провести годинку-другу за веселою і полегшує комп'ютерною грою. Забави за участю великих і маленьких зебр припадуть до душі усім.

Витривалі скакуни, які можуть без втоми долати великі відстані, зебри запросять та всіх бажаючих взяти участь в їх незвичайних змаганнях. Хто зможе подолати всі перешкоди і втриматися на складній звивистій трасі? Кому більше пощастить при зборі різних бонусів? З'ясувати це можна, почавши одну з ігор про зебр негайно.

Незвичайні циркові номери добре знайомі симпатичною зебрі Джеймсу – учаснику багатьох міні-ігор. Всім бажаючим вистачить надовго тих забав, взяти участь в яких цей невгамовний персонаж запрошує своїх давніх і нових друзів. Подорожі не тільки по суші, але і по хвилях океану, спуск під воду і навіть політ в далекий космос, смішні розваги на вечірках з приятелями, танці, пісні та жарти, логічні задачі та багато іншого – все це любить маленька зебра.

Творчим особистостям сподобаються різні розмальовки, ігри одевалкі. Любителі доглядати за тваринами зможуть спробувати свої сили і в такій нелегкій справі, як нагляд за примхливими, але такими милими зебрами. Не так-то просто зрозуміти, що ж хоче тварина, що не вміє говорити, але ви неодмінно впораєтеся з будь-якою проблемою, і ваші підопічні нагородять вас своєю дружбою.

.
на початок