Ігри Зелений Ліхтар

Вся всесвіт перебуває під охороною безстрашних воїнів, що входять до складу легендарного Корпусу Зелених Ліхтарів. Ці супергерої стали героями гри Зелений Ліхтар, стоять на варті добра і не допустять, щоб безжалісні монстри, бажаючі підкорити світ, проникли на одну з планет, що знаходяться під їх захистом. Магічні Кільця Сили, що володіють неймовірною міццю, допомагають бійцям впоратися з самими неймовірно лиходіями, які намагаються захопити владу.

Стати членом такого суперотряда нелегко. Кожен кандидат повинен володіти не тільки силою і відвагою. Його помисли повинні бути спрямовані лише на те, щоб нести мир всім людям. Чесність і великодушність, безстрашність і віра в перемогу добра – ось ті якості, за яким підбираються воїни. Станьте одним з членів команди безстрашних бійців і пройдіть всі нелегкі випробування, що випадають на їхню частку щодня.

Боротися з ворогами в тих іграх, що присвячені Зеленим Ліхтарям, непросто. Вам потрібно не тільки правильно вибрати зброю для майбутньої сутички, але і грамотно розподілити сили і міць ударів по противнику, щоб якомога довше протриматися в бою, не втративши при цьому всього запасу енергії, необхідної для життя персонажа. Варто уважно стежити за кожним рухом ворога і намагатися застосовувати ту зброю, яку завдасть йому максимальний збиток.

У деяких ігри для хлопчиків вам буде потрібно проявити не тільки вміння вибудовувати бій, але і проявити стрімкість і обережність. Щоб не потрапити під приціл підступних монстрів, слід прораховувати кожен свій крок і діяти точно і швидко. Незвичайні логічні здібності потрібні від вас при вирішенні численних головоломок, в яких буде необхідно знаходити єдино правильний шлях просування по заплутаному лабіринту або при видаленні перешкод, що стоять на шляху до виходу.

.
на початок