Ігри Жасмин

Прекрасна дочка султана і простий вуличний злодюжка полюбили один одного. Жасмин і Аладдін – найкрасивіша пара в Аграбе. Однак скільки перешкод стоїть на шляху закоханих. Підступний Джаффар своїм чаклунством може в будь-яку секунду зруйнувати щастя молодих людей. Але вірні друзі – Джин і маленька мавпочка Абу – завжди поруч з Аладдіном та його красунею нареченою. Добра Жасмин підкорила і їх серця. І вони готові слідувати за нею всюди. Станьте і ви іншому цій прекрасній принцесі! Приєднуйтесь до тих ігор з Жасмин, в яких саме їй відведена головна роль.

У справжньої принцеси неймовірно багато справ щодня. Вона повинна постійно стежити за своїм зовнішнім виглядом. Не можна показуватися перед батьком, султаном і перед коханим нечупарою і оборванкой! Допоможіть дівчині, підкажіть їй, як треба доглядати за шкірою обличчя, чудовими волоссям, витонченими нігтиками на руках. Підберіть найкрасивіший наряд, в якому героїня гри Жасмин зможе відправитися на прогулянку в чудовий сад або ж помчати з Аладдіном і Абу на чарівному літаючому килимі.

Кожна принцеса має вміти робити багато речей. Для неї не секрет, як доглядати за рослинами і за маленькими діточками. Вона чудово малює, чудово співає. У неї гострий розум і міцна пам'ять. Жасмин пропонує і вам випробувати свої сили у вирішенні різних логічних задачок, перевірити свою спостережливість і переконатися в тому, що і ви, не гірше справжніх художників, зможете розфарбувати картинку з персонажами улюбленого мультфільму. Скласти пазл, запам'ятати парні картинки, знайти загублені предмети, влаштувати вечірку або навіть позайматися в спортзалі можна прямо зараз, вибравши відповідну гру з милою Жасмин.

.
на початок