Гра Зомбі: Зачистити Торговий Центр від Монстрів

Уявіть, що ви мирно розгулюєте по торговому центру, і раптом, ні з того, ні з сього, вас атакують живі мерці. Не кожен день зустрінеш зомбі на шопінг. Але милуватися ними і задавати питання, звичайно не варто. Навряд чи у вас з цими монстрами вийде якийсь конструктивний діалог, тому потрібно вживати якісь дії. У вас, звичайно, з собою ні пістолета, ні навіть ножа, тому доведеться відбиватися підручними методами.
Наприклад, схопити висить на стіні вогнегасник, і тут же взятися бити зомбі так, щоб вони й отямитися не встигли. Як тільки вони прийдуть в себе – знову відправляти їх в нокаут, і так до тих пір, поки ті не помруть остаточно. Але на цьому гра не закінчується, навпаки – все тільки починається.
Не встиг ваш герой відбитися від зомбі, як подзвонив його друг, який теж був у цьому торговому центрі, і він просив допомоги. На нього напали злобні тварюки, і він дуже хотів, щоб ви склали йому компанію в цій бійці Герой не зміг відмовити і поїхав виручати товариша. Там підручних предметів для бійки з зомбі буде вже трохи більше, тому ви обов'язково впораєтеся. Наприклад, з'явитися гітара, якою так зручно бити зомбі по голові. Чи ви готові приступити до виконання захоплюючій місії? Тоді вперед, до пригод!
(голосов:0)
на початок