Гра Бегалка і Стрілялка по Зомбі

Запрошуємо вас взяти участь в дивовижній грі під назвою «Біжи і стріляй в зомбі». Якщо вам до смаку розваги, в яких ніжно не тільки стріляти, але і максимально швидко переміщатися по ігровому полю, тоді ця забава точно припаде до смаку. Більш того, вашими ворогами будуть справжні зомбі, які користуються популярністю серед геймерів, а це додає у розвага якогось колориту і родзинки. Погодьтеся, вільний вечір ви проведете як не можна краще.
Яка ж легенда цієї розваги? Ваш герой – єдина людина, якій вдалося пережити апокаліпсис. Після цього моторошного події, під час якого коїлося щось неймовірне, місто перетворився на притулок ходячих мерців, що бродять по пустинних вулицях у пошуках плоті. Пам'ятайте, що зомбі люблять поїдати мізки, і чим свіже вони будуть, тим смачніше. А свіжі мізки можна добути тільки з черепної коробки живої людини.
Основна місія вашого персонажа – швидше втекти з жахливого міста, а заодно знищити, як можна більше злісних тварюк. У вашому розпорядженні буде багато різної зброї, яке ви встигли здобути заздалегідь, тому в разі сутички з зомбі, вам буде чим відстрілюватися від них. Впораєтеся із завданням?
(голосов:1)
на початок